Vacature

Ben jij een gepassioneerde kapper/kapster met een creatief oog voor de nieuwste trends in hairstyling? Heb je ervaring in het knippen, kleuren en stylen van diverse haartypes? Dan zijn wij op zoek naar jou! Ons gezellige kapsalon in het centrum van Gouda is op zoek naar een enthousiaste en professionele Allround Kapper/Kapster om ons team te versterken.

Functieomschrijving:

Als Allround Kapper/Kapster ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van diverse kappersbehandelingen voor onze klanten. Je hebt oog voor detail en weet de wensen van onze klanten te vertalen naar een perfecte coupe die bij hun persoonlijkheid past. Naast het knippen en stylen van het haar, beheers je ook verschillende kleurtechnieken om onze klanten van een nieuwe haarkleur te voorzien. Als Allround Kapper/Kapster blijf je op de hoogte van de nieuwste trends en technieken binnen de kapperswereld en ben je in staat om je expertise en advies te delen met onze klanten.

Verantwoordelijkheden:

 • Uitvoeren van knip- en kleurbehandelingen volgens de wensen van de klant.
 • Adviseren van klanten over kapsels en haarverzorging.
 • Op de hoogte blijven van de laatste trends en technieken binnen de kappersindustrie.
 • Zorgen voor een hygiĆ«nische en georganiseerde werkplek.
 • Klanttevredenheid en een uitstekende service staan bij ons hoog in het vaandel.

Profiel:

 • Aantoonbare ervaring als kapper/kapster.
 • Bekwaamheid in diverse knip- en kleurtechnieken.
 • Klantgericht met goede communicatieve vaardigheden.
 • Teamplayer met een positieve en professionele houding.
 • Flexibel inzetbaar, zowel parttime als fulltime mogelijkheden.
 • Bereidheid om in het weekend en op koopavonden te werken.

Ons aanbod:

 • Een dynamische werkomgeving in een gezellig kapsalon.
 • Mogelijkheden om je vaardigheden verder te ontwikkelen en bij te scholen.
 • Een marktconform salaris met aantrekkelijke bonussen.
 • Flexibele werktijden en de mogelijkheid om zowel parttime als fulltime te werken.
 • Een gemotiveerd team dat samenwerken hoog in het vaandel heeft staan.

Interesse?

Ben jij de Allround Kapper/Kapster die we zoeken voor ons kapsalon in het centrum van Gouda? Stuur dan je cv en een korte motivatiebrief naar info@studiosymfonie.nl of loop eens langs in onze salon. We kijken ernaar uit om kennis met je te maken en te ontdekken hoe jij ons team kunt versterken!

Geef een reactie